Strona główna
Odwiedź naszą szkołę. Dowiedz się
więcej. Poznaj nasze szkolne życie.
Odwiedź naszą szkołę. Dowiedz się
więcej. Poznaj nasze szkolne życie.

Dyrekcja


(kliknij na zdjęcie, by powiększyć)

Dyrektor Karol Wójcik - wykształcenie wyższe magisterskie, absolwent Państwowej Akademii Pedagogicznej w Słupsku na kierunku historia i WOS. Ukończył studia podyplomowe Integracja Europejska, Kontakty Międzynarodowe i Dyplomacja, Menager w Oświacie. Jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z zakresu egzaminu maturalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie.

 

 

(kliknij na zdjęcie, by powiększyć)

Wicedyrektor Elżbieta Grabowska - wykształcenie wyższe magisterskie, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku na kierunku geografia. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.

 

Wicedyrektor Dorota Pieniążkowska - wykształcenie wyższe magisterskie, absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku filologia angielska, translatorska. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz w zakresie Techniki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z zakresu egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

 

 

« Powrót